Prievoz a jeho Radničné námestie

Bálová sezóna je v plnom prúde a, samozrejme, sa týka aj našej mestskej časti. Tretí ročník Plesu Ružinovčanov, ktorý sa uskutočnil 18. januára, je už úspešne za nami. O tom, že jedno z najatraktívnejších podujatí v Ružinove sa stále teší veľkému záujmu širokej verejnosti, svedčí aj fakt, že vstupenky za 25 eur boli vypredané tak ako po minulé roky už v predstihu.
 
 Lístky na Ružinovský farský ples, ktorý bude 8. februára 2014 v Dome kultúry Ružinov, sú  tiež vypredané. Organizátori však  hľadajú sponzorov do tomboly plesu a hovoria: 
„Ak by ste nás chceli podporiť alebo poznáte firmu, ktorá by mala záujem sa propagovať, budeme sa tešiť.“ Firma alebo meno sponzora budú uverejnené v plesovom bulletine. Dary môžete priniesť do Predajne sv. Vincenta alebo sa skontaktovať priamo s organizátorom. Kontakt nájdete na stránke www.ruzinovskyfarskyples.sk .
 
Dňa 7. februára sa v Dome kultúry Ružinov uskutoční ples Kresťansko-demokratického hnutia, dňa 15. februára si jeho priestory rezervovali saleziáni na svoj bál a dňa 19. februára o 14. hodine bude v týchto priestoroch Fašiangový karneval.
 
V poradí tretí tradičný bratislavský Maškarný ples sa bude konať 8. februára v hoteli City Bratislava. Vstupenky stoja tento rok 39 eur. V hoteli Dom športu na Junáckej ulici sa bude konať 8. februára Farský ples kráľovskej rodiny. 
 
Bál snov sa zasa bude konať v hoteli Chopin priamo na Valentína dňa 14. februára o 18.30 h. Lístky naň začali predávať už s dvojmesačným predstihom. Ide o charitatívny ples, pretože výťažok z neho pomôže splniť sny chorých detí, ktoré to potrebujú. Lístok stál 59 eur, od konca januára  ho predávajú za 69 eur. Lístky si možno kúpiť priamo na stránke zelajsi.sk/eshop/item. V hoteli HolidayInn sa dňa 25. januára konal Rusínsky ples, vo februári sa tu budú konať ešte dva bály – presnejšie dňa 7. februára Poľovnícky ples a dňa 14. februára Rockový ples, na ktorý predávajú vstupenky za 49 eur. (blau)

Retronoviny - dobré noviny pre dobrých ľudí z Ružinova
Evid. č.: EV 4454/11 - ISSN 1338-5739
Vydáva WEON group, a.s.

Design & programming by MK Advertising