Meniny má: Dobromila

Aktuálne vydanie:
Ročník: 7, číslo: 2/2018
ISSSN: 1338-5739
PONDELOK 14. máj 2018
 

Číslo: 11/2014

Horoskop 11/2014

Baran

November bude pre vás mesiacom plným povinností. Nenechávajte si všetko na poslednú chvíľu, môže sa to obrátiť proti vám. V láske sa majte na pozore, partner vás môže nemilo prekvapiť.

Býk

V práci máte potenciál na dosiahnutie výnimočných úspechov. Neváhajte ho využiť, môžete sa dočkať slušnej finančnej odmeny. V láske vás čaká nepríjemná návšteva z minulosti.

Blíženci

November začnete s nadšením, to však postupom času zmizne a zmení sa na únavu. Šetrite si energiu na dôležitejšie veci, ako sú napríklad láska a rodina.

Rak

Nesnažte sa ísť hlavou proti múru, nič tým nedosiahnete. Skúste riešiť problémy radšej kompromisom. V láske bude dovolené aj to, čo bolo predtým zakázané.

Lev

V práci vezmite osud do vlastných rúk a počúvajte viac hlas svojho srdca ako rozumu. V láske na vás čakajú ťažké časy. Nie vždy je to však chybou partnera.

Panna

November bude pre vás mesiacom plným dobrej nálady. Nedajte si ju pokaziť zlými rozhodnutiami v oblasti financií. O lásku budete musieť zabojovať.

Váhy

Risk bude pre vás v novembri určite zisk preto sa nebojte odvážnych rozhodnutí hlavne v práci. V láske budete musieť dospieť k vážnemu rozhodnutiu. Dávajte si však pozor na svoje zdravie.

Škorpión

Peniaze nie sú všetko. Chamtivosť sa vám v novembri nevyplatí a neocenia ju ani vaši blízki. V láske bude platiť, že stará láska nehrdzavie.

Strelec

Uprednostnite seba pred ostatnými, váš organizmus to ocení. Vaše financie doplatia na chamtivosť vašich blízkych, preto buďte opatrní.

Kozorožec

Využite november na oddych od pracovných problémov a venujte sa radšej rodine a priateľom. V láske sa naučte tolerovať partnerove chyby.

Vodnár

November je pre vás ideálny na zmeny. Skúšajte nové veci v pracovnom aj v súkromnom živote.

Ryby

V novembri budete plávať v jazere neistoty. Oplatí sa preto byť pozorný a nenechávať nič na náhodu. V láske sa nedajte obmedzovať partnerom.

Retronoviny - dobré noviny pre dobrých ľudí z Ružinova
Evid. č.: EV 4454/11 - ISSN 1338-5739
Vydáva WEON group, a.s.

Design & programming by MK Advertising